Po narození

Po narození

Nabízím individuální služby v oblasti péče o novorozence včetně pomoci při kojení v prostředí Vašeho domova. Vycházím ze zkušeností, které jsem načerpala v praxi a ve svém osobním životě.

Profesionální zkušenosti v péči o novorozence jsem získala na pracovišti Oddělení fyziologických novorozenců ve VFN Praha („Apolinář“), kde jsem pracovala na pozici dětské sestry. K hlavní náplni práce dětské sestry na tomto pracovišti patří pomoc maminkám při kojení a v péči o miminko. Během své praxe jsem si uvědomila, že pro mnohé maminky je forma a rozsah zaučení v porodnici nedostačující a že domů odcházejí s pocitem nejistoty a obavou, jak péči o své miminko a kojení doma zvládnou. Tyto maminky potřebují individuální a trpělivý přístup, ideálně v prostředí svého domova.

V oblasti poradenství manipulace s dítětem se opírám o metodu pani Evy Kiedroňové, která je uznávanou autorkou unikátní metody péče o dítě a rozvoje kojence v souladu s jeho psychomotorickým vývojem.

Od roku 2016 provozuji návštěvní službu v domácnostech, kde poskytuji laktační poradenství, poradenství v oblasti péče o novorozence a psychomotorickou poradnu.

Svoji práci mám moc ráda a těší mě, když vidím za sebou výsledky - spokojenou a sebejistou maminkou spolu se spokojeným miminkem.

Praha 5 | Telefon: +420 777 962 604 | E-mail: hana@ponarozeni.cz